car

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI


Sme rodinná firma . Na slovenskom trhu sa pohybujeme už od roku 1994, časom sa naša výroba dostala aj do zahraničia a momentálne vyvážame do niekoľkých krajín v EÚ.


Zaoberáme sa ručné a strojovou výrobou papierových škatuliek z poťahované kartonáže a aranžérskych potrieb. Na produkty, ktoré vyrábame priamo v našej spoločnosti, využívame len európske materiály, ktoré sú opatrené platnou certifikáciou a značkou. Ako náš zákazník môžete mať teda pokojné spanie, pretože krabičky, ktoré vyrábame, sú kompletne z FSC materiálov, šetríme prírodu a nepodporujeme tak výrub lesov a pralesov.


Za našou prácou stojí veľa rokov úsilia, vymýšľanie a skúšanie, aby pre našich zákazníkov bolo všetko perfektné a bez chýb. Každý rok náš tím obchodných zástupcov hľadá a vymýšľa novinky, ktoré ďalej odovzdáva produkciu, ktorá všetko vyskúša a pripraví najlepší postup výroby. Následne všetko skúšame a ladíme, aby sme naše produkty mali v čo najlepšej kvalite.


Vážime si každého nášho zákazníka a vždy si zakladáme na individuálnom prístupe ku každému z Vás. Ak chcete o našej výrobe vedieť viac, v odkaze nižšie nájdete spracovaná videá, ktoré Vás prevedú kompletné výrobou našich papierových škatuliek a aranžérskych doplnkov.