car

Potlač


Chcete krabičky odlíšiť od ostatných a prezentovať tak svoju vlastnú značku? Ponúkame Vám potlač vlastného loga tepelnou razbou na Vami vybraný tovar v rôznych farebných variantoch.


Ako celý proces potlače prebieha? Zašlite nám emailom Vaše logo, značku, obrázok alebo čokoľvek čo Vás reprezentuje, v krivkách a v jednom z týchto formátov: EPS, PS, PDF, AI, CDR. Zašleme Vám konkrétnu vizualizáciu na odsúhlasenie a necháme vyrobiť raznicu. Vďaka vizualizácii uvidíte v reálnej veľkosti Vaše logo, vo Vami zvolenej farbe na konkrétne škatuľke, pre lepšiu predstavu finálneho vzhľadu potlače. Ak nebudete mať logo v týchto formátoch, je tu príplatok za grafickú úpravu 11,50 € / hodina.


Horčíkový štočok (raznice) sa štandardne vyrábajú v troch veľkostiach, 25 mm, 35 mm a 45 mm, aby sa dal využívať na všetky typy krabičiek a tašiek. Cena raznice činí 23,- € / bez DPH. Jedná sa o jednorazový poplatok a dá sa používať do tej doby, než zmeníte Vaše logo. Ostatné veľkosti raznice možno vždy riešiť individuálne.


Samotný potlač je vykonávaný tepelnou razbou cez fóliu priamo na Vami vybraný produkt preškoleným personálom. Umiestnenie a veľkosti potlače si môžete zvoliť sami podľa vlastného uváženia. Potlač je vždy jednofarebný či bezfarebný (jedná sa o tzv. Slepotlač). Ceny sú vždy uvádzané podľa kusov škatuliek od jednej veľkosti, nezáleží na farbe či sériu.


Farby potlače sú nafotené nižšie. Podľa nastavenia monitora sa odtieň farby môže líšiť. Akékoľvek individuálne požiadavky možno riešiť priamo s obchodným zástupcom emailom alebo telefonicky.

Nadpis

Cenník


Raznice:
23,- € bez DPH (tri veľkosti) - JEDNORÁZOVO

Potlač:
100 kusov – 0,14 € / ks bez DPH (krabička od veľkosti)
101 - 200 kusov – 0,12 € / ks bez DPH (krabička od veľkosti)
201 - 500 kusov 0,09 € / ks bez DPH (krabička od veľkosti )
od 501 kusov – 0,07 € / ks bez DPH (krabička od veľkosti)